ČIPOVÉ ZÁMKY DVEŘNÍ

   

V oblasti přístupových systémů, nabízíme velkou škálu řešení RFID bezkontaktních systémů a řešení, určených zejména pro bytové domy, administrativní budovy, výrobní haly, ale i hotely atd.

Zajišťujeme vždy komplexní dodávky, dle přání zákazníka. Proto naše dodávka přístupových systémů spočívá v zajištění vstupů elektronickými systémy a elektrickými zámky. Naše nabídka je nicméně mnohem širší, nebo-li dodáváme i dveřní kování, dveřní zavírače, ale i dveře a zárubně.

Pro všechny komponenty zajišťujeme kvalitní montáž zkušenými pracovníky.

Jednotlivé komponenty přístupových systémů CHZ jsou určeny pro zajištění a kontrolu vstupních dveří, zázemních prostor, výtahů, parkovišť atp. Tyto pak mohou pracovat, jako autonomní jednotky, pracující dle předdefinovaných pravidel, či jako jednotky propojené on-line s řídícím software, přičemž on-line komunikace může být zajištěna datovou kabeláží, nebo bezdrátovou komunikační technologií.

Jako příklad řešení, které nabízíme, uvádíme nejběžnější typ instalace přístupového ACS systému pro bytové domy.

Bytový dům

Osazení vstupních dveří, případně včetně dodávky dveří samotných:

– nástěnná čtecí jednotka CHZ-XE off-line

– elektromotorický, samozamykací, vícebodový zámek

– bezpečnostní kování

– cylindrická bezpečnostní vložka

Funkce: vstupní dveře lze otevřít oprávněným čipem (např. přívěsek na klíče), vzdáleně – prostřednictvím domácího telefonu, nebo mechanicky klíčem. Po zavření dveří dojde automaticky k úplnému uzamčení.

Osazení dveří zázemí (sklepy, prádelny, kočárkárny):

– dveřní čtecí jednotka CHZ-COMO off-line

Funkce: dveře lze otevřít pouze oprávněným čipem (práva lze přidělovat nájemníkům jednotlivě), nebo nouzově mechanicky klíčem.